JAK OSZCZĘDZAĆ SIŁĘ ŻYCIOWĄ

   

24 września 2017

     Każdy powinien zrozumieć, że siła życiowa, która w nas istnieje jest czymś bardziej cennym niż złoto i diamenty całego świata. Bez tej siły nasze życie się kończy. Na zdjęciu po prawej widać człowieka w medytacji, jego siły witalne czyli światło jego biopola jest duże. Człowiek zmęczony lub chory na takim zdjęciu wyglądałby jako zaciemniona postać. Ta siła prawidłowo zużytkowana powinna wystarczyć obecnemu człowiekowi na wydłużenie życia 2-3 krotnie w stosunku do obecnego. Oczywiście najlepiej byłoby abyśmy nauczyli się ją pozyskiwać w sposób nieograniczony do czego jest przystosowane nasze ciało. Jeśli tego nie umiemy, starajmy się ją oszczędzać.

 

                                      Zatem co wpływa na zachowanie tej siły w nas?  

 

   Pierwsze to odpowiednio długi i w odpowiednich porach sen zgodny z biorytmem naszego organizmu. Ja kładę się między 22 a 23 i wstaję o 6-6:30. Sypialnia powinna być całkowitym azylem dla nas. Niedopuszczalne jest aby tam stał komputer, telewizor czy też na szafce obok łózka spoczywał telefon komórkowy. Stacja Wi-Fi – ruter, powinien być też bezwzględnie wyłączona na noc( niezależnie gdzie się w domu ona znajduje). Łóżko nie powinno stać na jakimkolwiek cieku wodnym. Warto zaprosić zatem dobrego radiestetę aby nam pomógł właściwie je ustawić. Dom w którym mieszkamy powinien być dobrze osadzony w przyrodzie. Wokół mojego budynku posadziłem liczne brzozy i inne drzewa. Pamiętaj w ciągu dnia jeśli czuwasz i jesteś obecny w sobie łatwiej zachowujesz energię. W nocy jak spisz Bóg przez przyrodę daje Tobie energię do regeneracji. Posiłki wieczorne powinny być zakończone min na 3 godziny przed snem.

     Pokarmy, które spożywamy powinny być najlepiej lekko strawne czyli wegańskie lub wegetariańskie, a na pewno jakie by one nie były - również mięsne czy też nabiałowe , powinniśmy zwrócić uwagę na to, aby były one wolne od zanieczyszczeń chemicznych. Pamiętajmy, że nadmiar pożywienia podobnie jak niepotrzebne toksyny, które się w nim znajdują, muszą być wydalone z ciała co wymaga straty naszej energii życiowej. Podobnie jest z jedzeniem bardzo przetworzonym im bardziej odbiega ono od natury tym więcej energii potrzeba aby je wbudować w nasze ciało. Z pewnością najmniejszy wpływ mamy na powietrze, którym oddychamy, ale starajmy się mieszkać w miejscach gdzie ono jest najczystsze. Najlepiej niech to będą niezbyt gęsto zaludnione doliny dużych rzek – ponieważ są tam największe przeciągi, wymieniające powietrze na świeże.

   Jak wcześniej napisałem nie objadajmy się. Stosujmy co jakiś czas głodówki o wodzie – to nasz najlepszy lekarz -ponieważ wtedy mamy lepszy kontakt z Bogiem wewnątrz nas. Nawadniajmy właściwie nasz organizm najlepiej czystą wodą lub świeżymi sokami z owoców, warzyw lub zielonek. Jeśli od stołu i wkrótce po odejściu od niego, czujesz się lekko to znaczy, że zjadłeś właściwie. Jeśli jesteś ociężały to znaczy, że posiłek był zbyt obfity lub źle zbilansowany - innymi słowy zamiast uzupełnić składniki budulcowe dla swojego organizmu ‘otrułeś się”. Posiłki powinny być gotowane z pasją i miłością -zwróćmy uwagę gdzie i od kogo one pochodzą. Przebywaj jak najwięcej na łonie przyrody ponieważ w ten sposób ładujesz się energią życia. Nie stresuj się ponieważ wtedy myślą opuszczasz twoje ciało a ponadto kreujesz to czego się obawiasz. Zaobserwuj po czasie, że prawie te wszystkie lęki były bezpodstawne, wyciągnij z tego właściwy wniosek. Staraj się być w życiu samodzielny, im bardziej tego doświadczasz tym masz wyższą wibrację – jesteś po prostu silniejszy i twój wpływ na otaczający cię świat jest wyraźniejszy.

    Przyroda czyli: rośliny , drzewa, zdrowa żywność , odpowiedni wypoczynek, brak stresu radość życia ,odpowiednie myślenie oczyszczanie organizmu - sprzyjają lepszemu wykorzystaniu i pozyskaniu tej siły a przez to wydłużają życie duszy w ciele fizycznym.

     Człowiek przebudzony ma tak dużą ilość energii, że nie jest ważne co i ile zje, gdyby naturalnie tego chciał. Jednak posiadając tak dużo siły życiowej do dyspozycji nie ma takiej potrzeby aby się objadać. Jednak należy pamiętać, że do organizmu prócz energii, należy dostarczać wszystkie potrzebne składniki budulcowe najlepiej w formie organicznej. Nie wiem jak inni, ale ja osobiście mam spory apetyt, ponieważ przy tak dużym wydatku energetycznym i moja przemiana materii jest również szybka.

     Nie ma żadnych powodów aby człowiek przez całe życie nie zachował swojej wagi z młodości. Tylko niewłaściwa dieta i złe zarządzanie energią życia, prowadzi do mniejszego lub większego wzrostu wagi ciała w późniejszym wieku. Kreator całego życia  ( Bóg) dał każdemu wolną wolę odnośnie istnienia i jego podtrzymywania w dowolnie długim czasie . Przez zmianę myślenia - można wewnętrznie energię życiową pozyskiwać w nieograniczonej ilości. Innymi słowy człowiek powinien usamodzielnić się całkowicie i sam stanowić o swoim życiu . Umożliwia to właściwa wiedza zastosowana w praktyce.                                  

                                                                                                                                          Paweł Pyłka

 

Paweł Pyłka

Bioenergoterapia Metodą Zdenka Domancica

Pytania

Strona główna

 

 

ZAPRASZAM NA TERAPIĘ

 STRONA GŁÓWNA