O MNIE

   

OPINIE

   Nazywam się Paweł Pyłka urodziłem się w 1969 roku. Posiadam wykształcenie wyższe rolnicze.W listopadzie 2007 roku natrafiłem na wzmiankę o terapii Plexsus. Była to irlandzka wersja terapii Domancica. W styczniu 2008 roku odbyłem w Warszawie pierwszy stopień tejże metody, jednak nie czułem, aby to była czysta wiedza, którą powinienem przyswoić, aby pomagać innym ludziom. Postanowiłem wraz z kilkoma innymi zapaleńcami osobiście odwiedzić Zdenka Domancica w jego klinice na Słowenii i tam ukończyć pierwszy stopień tej metody. Doszło do tego na przełomie maja i czerwca 2008 roku. W ten oto sposób zainicjowałem wraz z kilkoma osobami działalność tej terapii w Polsce, którą obecnie już wykonuje grubo ponad pół tysiąca osób. Tak więc terapią Zdenka Domancica zajmuję się już ponad 12 lat - co skutkuje z pewnością dużym doświadczeniem. Podczas pierwszego wyjazdu ukończyłem pierwszy stopień tej metody, a w niespełna rok później również i drugi ( otrzymałem go w nagrodzie w zamian za duże osiągnięcia terapeutyczne), który upoważniał mnie między innymi do pracy na odległość.

          Z pewnością jestem również jednym z nielicznych wśród terapeutów, którzy zajmują się tylko i wyłącznie pracą z tą metodą nie mieszając ją z innymi. Zauważyłem z własnej praktyki, że jeśli zajmowałem się również innymi terapiami to moje zabiegi przebiegały niewłaściwie i miałem słabe rezultaty terapeutyczne. Również sam Domancic zwracał niejednokrotnie uwagę, aby nie mieszać metod, jak i również wspominał, że najlepsze efekty mają ci terapeuci, którzy nigdy nie zajmowali się wcześniej pracą z jakąkolwiek inną energią.Od blisko 15 lat nikt z mojej najbliższej rodziny nie zachorował, a w naszym domu nie posiadamy żadnych leków co też niewątpliwie świadczy o skuteczności Energii ,z którą pracuję.

         W mojej praktyce nie polecam żadnych suplementów diety i innych specyfików. Zwracam jedynie uwagę, aby w miarę możliwości przejść na odżywianie  roślinne, ponieważ wtedy oszczędza się siłę życiową, która jest w większej mierze wykorzystywana do uzdrawiania ciała osoby korzystającej z terapii. Pouczam również, aby zwrócić uwagę na żyły wodne mogące występować w miejscu snu jak i na inne zagrożenia wynikające ze smogu elektromagnetycznego ( komórka, komputer, telewizor itp.).

         Nieustannie od ponad 12 lat pracuję z własnym umysłem i ciałem. W każdej wolnej chwili pozostaję w ciszy umysłu i wewnętrznym skupieniu. Oduczyłem się przeżywania niepotrzebnych emocji, a nauczyłem bezgranicznie ufać tylko Bogu Ojcu i żyć w zgodzie w prawem Natury, ponieważ wtedy mój umysł, ciało jak i całe życie przepełnia wewnętrzny ład, harmonia i radość z Boskiego Ducha. Dlatego z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że faktycznie prawda czyni człowieka wolnym.

        Nauczyłem się również bardzo zwracać uwagę na to co mówię i myślę. Wyznaję prostą zasadę, że to co uczyniłem myślą uczynkiem i słowem drugiemu człowiekowi – uczyniłem również sobie. Dlatego każdą terapię traktuję bardzo poważnie i wykonuję ją z dużym namaszczeniem, a każdego kto zwraca się do mnie o pomoc traktuję szczególnie wyjątkowo. Wiem również, że to Bóg wszystko tworzy, a człowiek jedynie skierowuje tę boską wolę twórczą. Z tego powodu jestem obserwatorem, uczestnikiem, a zarazem twórcą w jedności z Bogiem. Zrozumiałem, że to Stwórca jest życiem we mnie, tak jak i w każdym innym człowieku i najpiękniejszą, najskuteczniejszą modlitwą jest przeżywanie w ciszy, Boskiego Ducha w sobie. 

        Wyrażam tylko we wszystkim ideał Boskiego planu, który przeze mnie przepływa w harmonijnej ciszy podczas medytacji , uzdrawiania jak i w całym moim życiu.W ten sposób prowadząc tak życie, staram się aby cała moja istota pozostawała czysta w umyśle jak i w ciele. Rozwijając się tak, moja Energia, którą dysponuję jest coraz czystsza i silniejsza a więc i skuteczniejsza. Jestem również od samego początku członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Metodą Zdenka Domancica (obecnie piastuję funkcję wiceprezesa). Od ponad roku roku jestem wraz z moją najbliższą rodziną głównie na diecie surowej roślinnej.To znacznie przyspiesza mój rozwój i odmładzanie mojego ciała. Zauważyłem również, że terapie są szybsze i skuteczniejsze.

 

          Zapraszam do skorzystania z tej formy pomocy.  

 

                                                                                                                                                                                                                 Paweł Pyłka

"...jesteście wybranym i szczególnie uprzywilejowanym dziełem Boga; przeznaczona wam została osobliwa misja: nieść światło, spełniać pracę, w jakiej nikt inny nie może was wyręczyć; i jeżeli szeroko otworzycie wasze serca, umysły i dusze Duchowi - nauczycie się od niego w waszym sercu." 

 

 Życie i Nauka Mistrzów Dalekiego Wschodu.

 

Paweł Pyłka

Bioenergoterapia Metodą Zdenka Domancica

Pytania

Strona główna

 

 

ZAPRASZAM NA TERAPIĘ

 STRONA GŁÓWNA